Specjalisty lub Specjalistki ds. Windykacji

2024-04-03T12:50:21+00:0021 lutego 2024|Archiwalne|

Wonga.pl to wielokrotnie nagradzany lider finansów online, specjalizujący się w pożyczkach internetowych. Sukces zawdzięcza zespołowi ambitnych ludzi, szybkiej usłudze i precyzyjnemu systemowi oceny ryzyka kredytowego. W Polsce działamy od 2012 roku. W tym roku obchodzimy 12 urodziny.

Wyróżnia nas:

  • Otwarta komunikacja: mówimy wprost
  • Tolerancja i otwartość: głowy mamy otwarte na inny punkt widzenia
  • Sukcesy i porażki – razem świętujemy, razem się smucimy
  • Brak rywalizacji między sobą, ale silna rywalizacja z konkurentami na rynku
  • Szanujemy się nawzajem i zawsze zakładamy dobrą wolę drugiej osoby
  • Możemy być w pracy „sobą”. Nie mamy dress codu, nie wchodzimy w żadne role
  • Lubimy spędzać czas ze sobą

Wonga została trzykrotnie wyróżniona tytułem Etycznej Firmy w konkursie Pulsu Biznesu i PwC jako jedna z firm, dla których etyka jest kluczowym elementem działalności. Budujemy organizację opartą na zgranym i lubiącym się zespole i spełnionych, zaangażowanych pracownikach. Wszystkich pracowników traktujemy równo niezależnie od ich pochodzenia, płci, wyznania, orientacji seksualnej czy stanowiska.

 Zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących z klientami
  • Negocjowanie warunków spłaty należności z klientami
  • Obsługa klienta zgodnie z przyjętymi procedurami i standardami
  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości wykonywanej pracy
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Terminowa i prawidłowa realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Dobra dykcja i umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Terminowość w realizacji wyznaczonych celów i zadań
  • Dyspozycyjność czasowa w ramach pełnego etatu (praca zmianowa w różnych przedziałach godzinowych 8-16, 12-20 oraz 1 sobota w miesiącu 9-17)
  • Pozytywne nastawienie i mile widziane wychodzenie z inicjatywą usprawniania procesów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie o silnych wartościach osadzonych we współpracy i wzajemnym szacunku
  • Możliwość budowania swojej ścieżki kariery
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród otwartych i pomocnych ludzi
  • Benefity: opieka medyczna enel-med, karta Multisport, Platforma kafeteryjna, wczasoumilacz, dwie godziny dla rodziny, dwa dodatkowe dni urlopu za wykorzystany urlop w 2024 r. oraz dodatkowe dwa dni urlopu wg. stażu pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wygodna lokalizacja biura przy Polu Mokotowskim

Nie zwlekaj – APLIKUJ – Dołącz do nas!

  •  Zapoznaj się z zasadami i poznaj swoje prawa dotyczące przetwarzania danych osobowych:
  • Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Wonga.pl sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żaryna 2B, bud D, 02-593 Warszawa. Z Administratorem można kontaktować się pod wskazanym wyżej adresem.
  • Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować pisząc na adres e-mailowy: dane.osobowe@wonga.pl lub pisząc na adres Administratora wskazany powyżej z dopiskiem INSPEKTOR OCHRONY DANYCH.
  • Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO (wypełnianie przez Administratora ciążących na nim obowiązków prawnych) poprzez przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy przez Pracodawcę w związku z art. 221 Kodeksu Pracy oraz na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, w przypadku przekazania przez Panią/Pana Administratorowi, danych osobowych wykraczających poza zakres obligatoryjnych danych wynikający z przepisów Kodeksu pracy (podstawa – art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zapewnienia rozliczalności.
  • Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców: spółkom z grupy kapitałowej; podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne na rzecz Administratora; dostawcom oprogramowania i usług technologicznych; organom ścigania, a także innym organom i podmiotom, jeżeli obowiązek przekazania danych wynika przepisów prawa.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego (USA) na podstawie standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisję Europejską. Posiada Pani/Pan prawo do otrzymania kopii wskazanych wyżej klauzul, a także do uzyskania do nich dostępu. W tej sprawie należy skontaktować się z Administratorem lub inspektorem ochrony danych.
  • Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Zgoda na przetwarzanie Pani/ Pana danych może być wycofana w każdym czasie, co nie wpłynie na legalność przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przed wycofaniem zgody.
  • Podane przez Panią/Pana dane osobowe zostaną usunięte po cofnięciu przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, a także po upływie okresu, podczas, którego Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu obrony przed ewentualnymi roszczeniami. W celu zapewnienia rozliczalności Pracodawca będzie przechowywać dane osobowe przez okres wymagany do zachowania danych osobowych danych lub dokumentów je zawierających dla udokumentowania spełnienia wymagań prawnych, w umożliwienia kontroli ich spełnienia przez organy publiczne. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przechowywane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w zakresie w jakim wynika to z art. 221 § 1 Kodeksu Pracy. Niepodanie przez Panią/Pana powyższych danych może skutkować wyłączeniem Pani/Pana z procesu rekrutacji. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w szerszym zakresie niż wynika to z Kodeksu pracy jest dobrowolne i nie jest konieczne.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. W stosunku do Pani/Pana nie będą podejmowane decyzje, opierające się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.