Modszy księgowy

2019-06-27T16:03:51+00:0014 czerwca 2019|Archiwalne|

Wonga.com to wielokrotnie nagradzany lider finansów online, specjalizujący się w pożyczkach internetowych. W Polsce działamy od 2012 roku. Dynamicznie się rozwijamy i powiększamy nasz zespół.

Zakres zadań

  • Pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółki i raportowaniu finansowym
  • Bezpośrednia współpraca z kontrolerem finansowym
  • Wsparcie procesów kontroli wewnętrznej
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Dbanie o terminowe regulowanie zobowiązań spółki
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla kierownictwa
  • Udział w projektach i inicjatywach

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum dwuletnie doświadczenie w księgowości
  • Mają wyższe wykształcenie lub są w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki to finanse, rachunkowość)
  • Są dokładne i prezentują szczególną staranność w wykonywaniu pracy
  • Przestrzegają wyznaczonych celów i zadań
  • Potrafią dobrze zorganizować swoją pracę
  • Są dyspozycyjne
  • Prezentują odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Znają język angielski (to dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet medyczny, karnety sportowe, lektorat z j.angielskiego)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozpoczęcia budowy ścieżki kariery
  • wygodną lokalizację miejsca pracy w centrum miasta, przy Polu Mokotowskim